Бит за рутер за крај на мелницата

Ние често ги подобриме нашите производи, како што секој технологија промени во брзо развивање на индустријата. Ние се обидуваме секој начини да бидете сигурни дека нашиот производ на Бит за рутер за крај на мелницата ќе ги задоволи барањата на нашите клиенти. ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Ние сме pround дека нашата

Бит за рутер за крај на мелницата

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Бит за рутер за крај на мелницата - ARSST-SG
Бит за рутер за крај на мелницата
модел - ARSST-SG
  • Централно сечење
  • Нееднаков растојание на флејта
  • HPC обработка на тешки,ниски и високолегирани челици и тешки за обработка на специјални материјали

Дизајн и развој
Тест за производство
Инсталација и дебагирање
Откривање на операција
Опис на записот

Отпорност на триење UP
Прецизност UP
Tool Life Times UP

Пресек на сечење со висока прецизност
Два пати за да се избегне обработка,намалување на количината на пост-обработка

АРССТ-СГ
ПОДАТОЦИ СГ

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
ARSST-SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Бит за рутер за крај на мелницата. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Бит за рутер за крај на мелницата кои нудат најдобра цена во Taiwan
ARSST-SA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Микро-заштита на аголот Расчистување на вратот Централно сечење Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење Дизајн и развојТест за производство Препорака за другиСтврднат челик(~HRC50)Легура на бакар Во секоја фаза од животниот циклус на крајната мелница Just Be може да ви ја обезбеди технологијата и услугата АРССТ-СА ПОДАТОЦИ СА
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Бит за рутер за крај на мелницата. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Бит за рутер за крај на мелницата кои нудат најдобра цена во Taiwan
ARSST-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Микро-заштита на аголот Расчистување на вратот Централно сечење Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење Инсталација и дебагирањеОткривање на операција Отпорност на триење UPПрецизност UPTool Life Times UP Зголемете ја брзината на сечење поголемаПомогнете го масовното производство АРССТ-СП СП ПОДАТОЦИ