CNC Крајна мелница битови

Основана во as Taiwan CNC Крајна мелница битови производителот, набавувачот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Нашите

CNC Крајна мелница битови

уживаат во добра репутација во различни пазари низ целиот свет. За овој успех, ние постојано ќе ви понудиме нашите најдобри услуги и производи за да ги исполни сите ваши потреби. Ве молиме не двоумете се да контактирајте не ако имате било истрага.
  • CNC Крајна мелница битови - ARSST-SP
CNC Крајна мелница битови
модел - ARSST-SP
  • Микро-заштита на аголот
  • Расчистување на вратот
  • Централно сечење
  • Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење

Инсталација и дебагирање
Откривање на операција

Отпорност на триење UP
Прецизност UP
Tool Life Times UP

Зголемете ја брзината на сечење поголема
Помогнете го масовното производство

АРССТ-СП
СП ПОДАТОЦИ

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
ARSST-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете и купете CNC Крајна мелница битови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на CNC Крајна мелница битови во Taiwan
ARSST-SA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Микро-заштита на аголот Расчистување на вратот Централно сечење Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење Дизајн и развојТест за производство Препорака за другиСтврднат челик(~HRC50)Легура на бакар Во секоја фаза од животниот циклус на крајната мелница Just Be може да ви ја обезбеди технологијата и услугата АРССТ-СА ПОДАТОЦИ СА
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете и купете CNC Крајна мелница битови по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на CNC Крајна мелница битови во Taiwan
ARSST-SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Централно сечење Нееднаков растојание на флејта HPC обработка на тешки,ниски и високолегирани челици и тешки за обработка на специјални материјали Дизајн и развојТест за производствоИнсталација и дебагирањеОткривање на операцијаОпис на записот Отпорност на триење UPПрецизност UPTool Life Times UP Пресек на сечење со висока прецизностДва пати за да се избегне обработка,намалување на количината на пост-обработка АРССТ-СГ ПОДАТОЦИ СГ