Крајна мелница за дупчење

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Крајна мелница за дупчење кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Нашите производи може да се користи за неколку видови на комерцијални и станбени апликации и се достапни во различни форми. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Нашите

Крајна мелница за дупчење

производи се комплексно дизајнирани. Персоналот на компанијата ќе се обиде да обезбеди високо квалитетни услуги на клиентите и гарантира одличен информации за производот, Добредојдовте на новиот и стариот клиент да не посетите. За сите детали, никогаш не ве молиме да се двоумите да контактирате со нас.
  • Крајна мелница за дупчење - ARSST-SG
Крајна мелница за дупчење
модел - ARSST-SG
  • Особено стабилен благодарение на засиленото јадро
  • За универзална примена
  • За материјали до 1400 N/мм&суп2;,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,стврднат челик(~HRC50)и нерѓосувачки челик,легура на титаниум,легура на база на никел итн.
  • Микро-заштита на аголот
  • Произведено во Тајван
  • Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење

Решете ги сите видови тешки материјали
Подобрете ги сите видови програми за сечење профили

Дизајн и развој
Тест за производство

АРССТ-СГ
ПОДАТОЦИ СГ

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
ARSST-SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Крајна мелница за дупчење. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Крајна мелница за дупчење кои нудат најдобра цена во Taiwan
ARSST-SA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Особено стабилен благодарение на засиленото јадро За универзална примена,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,легиран челик,стврднат челик(~HRC50),леано железо и бакарна легура Бараат високи перформансиПотребна е висококвалитетна површина Што ќе ви помогне да го максимизирате дизајнот и работата на машината,намалување на потрошувачката на енергија,и намалување на вкупните трошоци за сопственост АРССТ-СА ПОДАТОЦИ СА
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Крајна мелница за дупчење. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Крајна мелница за дупчење кои нудат најдобра цена во Taiwan
ARSST-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Особено стабилен благодарение на засиленото јадро Приспособена геометрија на лице и флејта за максимални стапки на сечење и многу добра евакуација на чипови Долг век на алатот благодарение на исклучително тврдото обложување Висока сигурност на процесот со истовремено намалување на времето на обработка За материјали до 1400 N/мм²,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,стврднат челик(HRC60~),леано железо и бакарна легура Произведено во Тајван Секоја крајна мелница на корисникот,барањата на сечењето се различниСекој корисник на крајната мелница,сопствени услови за обработка,се исто така различни Отпорност на триење UPПрецизност UPTool Life Times UP Откривање на операцијаИнсталација и дебагирање АРССТ-СП СП ПОДАТОЦИ