Завршување на Ендмил

Ние сме JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD. која е ангажирана во производството на висок квалитет на Завршување на Ендмил која е направена со користење на најдобар квалитет на суровини и материјали кои се достапни на пазарот. Овие се дизајнирани и произведени според различни национални и меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Ние бидете сигурни дека производите се произведени според стандардот поставени од страна на регулаторните тела.
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Завршување на Ендмил

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.
  • Завршување на Ендмил - ARSST-SA
Завршување на Ендмил
модел - ARSST-SA
  • Особено стабилен благодарение на засиленото јадро
  • За универзална примена,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,легиран челик,стврднат челик(~HRC50),леано железо и бакарна легура
  • За материјали до 1600 N/мм²
  • Произведено во Тајван

Што ќе ви помогне да го максимизирате дизајнот и работата на машината,намалување на потрошувачката на енергија,и намалување на вкупните трошоци за сопственост

Во секоја фаза од животниот циклус на крајната мелница Just Be може да ви ја обезбеди технологијата и услугата

АРССТ-СА
ПОДАТОЦИ СА

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
ARSST-SA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Завршување на Ендмил по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Завршување на Ендмил
ARSST-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Особено стабилен благодарение на засиленото јадро Приспособена геометрија на лице и флејта за максимални стапки на сечење и многу добра евакуација на чипови Долг век на алатот благодарение на исклучително тврдото обложување Висока сигурност на процесот со истовремено намалување на времето на обработка За материјали до 1400 N/мм²,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,стврднат челик(HRC60~),леано железо и бакарна легура Произведено во Тајван Инсталација и дебагирањеОткривање на операција Секоја крајна мелница на корисникот,барањата на сечењето се различниСекој корисник на крајната мелница,сопствени услови за обработка,се исто така различни Зголемете ја брзината на сечење поголемаПомогнете го масовното производство АРССТ-СП СП ПОДАТОЦИ
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Завршување на Ендмил по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Завршување на Ендмил
ARSST-SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Особено стабилен благодарение на засиленото јадро За универзална примена За материјали до 1400 N/мм&суп2;,се применуваат на јаглероден челик,легиран челик,стврднат челик(~HRC50)и нерѓосувачки челик,легура на титаниум,легура на база на никел итн. Микро-заштита на аголот Произведено во Тајван Отпорност на триење UPПрецизност UPTool Life Times UP Пресек на сечење со висока прецизностДва пати за да се избегне обработка,намалување на количината на пост-обработка АРССТ-СГ ПОДАТОЦИ СГ