4 Фреза со флејти

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на 4 Фреза со флејти in Taiwan. Ние ги користиме однапред технологија да ги обработи и да се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот тим за истражување изгледа за иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развојот на производ-потреба-базирани решенија. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Сериозни работи ставови, висок работната ефикасност, и извонредна работа се суштината на принципот раст на компанијата. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

4 Фреза со флејти

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • 4 Фреза со флејти - ARSST-SP
4 Фреза со флејти
модел - ARSST-SP
  • Микро-заштита на аголот
  • Расчистување на вратот
  • Централно сечење
  • Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење
  • HPC обработка на тешки,ниски и високолегирани челици и тешки за обработка на специјални материјали
  • Произведено во Тајван

Отпорност на триење UP
Прецизност UP
Tool Life Times UP

Откривање на операција
Инсталација и дебагирање

АРССТ-СП
СП ПОДАТОЦИ

JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
ARSST-SP
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Да купувате со висок квалитет 4 Фреза со флејтипо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за 4 Фреза со флејти од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
ARSST-SA
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Микро-заштита на аголот Расчистување на вратот Централно сечење Нееднаквата спирала(агол од 43̊ /46̊ )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење HPC обработка на тешки,низок-и високо-легирани челици и тешки за обработка на специјални материјали Произведено во Тајван Препорака за другиСтврднат челик(~HRC50)Легура на бакарНерѓосувачки челик Што ќе ви помогне да го максимизирате дизајнот и работата на машината,намалување на потрошувачката на енергија,и намалување на вкупните трошоци за сопственост АРССТ-СА ПОДАТОЦИ СА
JUST BE TECHNOLOGY CO., LTD.
Да купувате со висок квалитет 4 Фреза со флејтипо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за 4 Фреза со флејти од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan
ARSST-SG
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Централно сечење Нееднаков растојание на флејта HPC обработка на тешки,низок-и високо-легирани челици и тешки за обработка на специјални материјали Нееднаквата спирала(агол од 43° /46° )постигнува мазна,брборења-бесплатно работење Произведено во Тајван Дизајн и развојТест за производство АРССТ-СГ ПОДАТОЦИ СГ